Mondial Assistance wspiera akcję #zostanwdomu. Ruszyła bezpłatna platforma z poradami lifestylowymi

Wróć

Porady dietetyczki, treningi, pomysły na zabawy z dziećmi i rekomendacje książkowe – to niektóre kategorie prezentowane na nowej platformie DzialamyZdalnie.pl. Wszystko w formie krótkich i ciekawych filmów, zebranych w jednym miejscu. Uruchomiony w piątek 27 marca przez Mondial Assistance serwis z poradami lifestylowymi ma służyć jako inspiracja dla osób, które wzorowo stosują się do zaleceń rządu i w czasie epidemii zostają w domu.

– Wielu z nas, którzy dla bezpieczeństwa swojego i innych, zostają i pracują w domach, szuka w internecie sposobów na nudę i atrakcyjne spędzenie wolnego czasu. My zebraliśmy pomysły z różnych dziedzin i przekazujemy je jako inspiracje w formie wideo – najbardziej atrakcyjnej dla odbiorcy – mówi Piotr Ruszowski, dyrektor sprzedaży i marketingu w Mondial Assistance. – Widzimy, że zapotrzebowanie na tego typu treści jest ogromne, szczególnie w ostatnich dniach, kiedy zaczął obowiązywać zakaz przemieszczania się.

W dziale Dieta dostępne są porady dotyczące zdrowego gotowania i potraw, które wzmacniają naszą odporność, co jest szczególnie istotne w czasie zwiększonego ryzyka zachorowania. W dziale Fitness użytkownicy znajdą przykładowe plany treningowe, które łatwo wykonać w domu, nawet jeśli nie mamy odpowiedniego sprzętu. Dla tych, którzy chcieliby zachęcić do ruchu swoje dzieci, przygotowano przykładowe lekcje różnych stylów tańca. Z kolei w dziale Uroda znajdują się porady dotyczące tajników makijażu.

Użytkownicy serwisu znajdą w nim również coś dla rozrywki umysłowej – można obejrzeć rekomendacje ciekawych książek i poznać gry planszowe dla tych najmłodszych i trochę starszych.

Platforma powstała w ciągu ostatnich kilku dni.

To nasza odpowiedź na lawinę zapytań spływających od naszych partnerów biznesowych, którzy szukali tego typu produktu – mówi Piotr Ruszowski. – Teraz dostaną od nas specjalne kody dostępu do platformy, które będą mogli dystrybuować wśród swoich klientów, czyli posiadaczy różnego typu produktów ubezpieczeniowych i bankowych.

Jak zapewnia, treści dostępne na platformie będą stale rozwijane i uzupełniane, bo kolejne materiały już są opracowywane. Twórcy serwisu nie martwią się o brak zainteresowania również po zakończeniu sytuacji kryzysowej związanej z rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-CoV-2.

Planujemy długofalowy rozwój tego produktu. Chcemy zbudować prężnie działającą platformę, nie tylko na czas kryzysu – zapewnia Piotr Ruszowski. 

Poprzedni artykuł Klienci ufają cyberzabezpieczeniom w bankach. Uśpiona czujność? Następny artykuł Sektor finansowy w czasach pandemii

Podobne posty

Posadź drzewo… po śmierci

Jak mawiał Benjamin Franklin, tylko dwie rzeczy na świecie są pewne: śmierć i podatki. A skoro każdy z nas umrze, każdy dostanie też swoje miejsce na cmentarzu. Czy to znaczy, że miasta będą stopniowo zamieniać się w ogrodzone murami…

Czytaj więcej

Rynek, który leży prawie odłogiem

Siedem spośród dziesięciu podmiotów z sektora MSP kupuje polisy majątkowe. Zainteresowanie pozostałymi produktami jest wśród nich marginalne. Z jednej strony jest to wynik braku świadomości ubezpieczycieli odnośnie…

Czytaj więcej

TOP 6 upadłych magazynów

Kiedyś stanowiły jedno z podstawowych źródeł informacji, relaksu i określeń statusu społecznego. Zwinięte w rulon pod pachą pozycjonowały właściciela wysoko na drabinie atrakcyjności. Czasopisma znane, czytane i kolekcjonowane w…

Czytaj więcej